ورود / ثبت نام
نسخه اندرویدنسخه اندروید
صفحه اصلی
اخبار برگزیده
سیاسی
اقتصادی
ورزشی
بین الملل
فرهنگ و هنر
اجتماعی
گردشگری
دانش و فناوری
اخبار ویدیویی
اخبار تصویری
نشست رؤساي کميسيون‌ها در خصوص FATF

نشست رؤساي کميسيون‌ها در خصوص FATF

خبرگزاری آریا
خبرگزاري آريا- رئيس کميسيون اقتصادي مجلس گفت: نشست مشترک روساي کميسيون‌ها در خصوص FATF با حضور مسئولان مربوطه در کميسيون امنيت ملي برگزار مي‌شود.
سیاسی
شناسه خبر : 20180925123244799
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲:۴۰
۱۹
خبرگزاري آريا- رئيس کميسيون اقتصادي مجلس گفت: نشست مشترک روساي کميسيون‌ها در خصوص FATF با حضور مسئولان مربوطه در کميسيون امنيت ملي برگزار مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري آريا، محمدرضا پور ابراهيمي در خصوص نشست امروز روساي کميسيون‌هاي مجلس، اظهار داشت: در نشست امروز روساي کميسيون هاي مجلس شوراي اسلامي، آقاي فلاحت پيشه رئيس کميسيون‌ امنيت ملي و سياست خارجي مجلس و آقاي کوليوند رئيس کميسيون شوراها و امورداخلي کشور گزارشي از وضعيت اقدام تروريستي در اهواز بيان کردند و توضيحات مرتبط با اين بحث جهت اطلاع نمايندگان ارائه شد.
رئيس کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه همکاري اعضاي کميسيون‌ها براي برگزاري مباحث تخصصي در خصوص FATF نيز در اين جلسه مطرح شد، بيان کرد: به پيشنهاد رئيس کميسيون امنيت ملي مجلس، مقرر شد تا جلسه مشترک روساي کميسيون‌هاي تخصصي مجلس با حضور نمايندگان دستگاه‌هاي دولتي و ساير مجموعه‌هاي غير دولتي برگزار شود تا ابعاد مرتبط با FATF مورد بررسي قرار گيرد، به زودي اين نشست برگزار مي شود.
وي افزود: موضوع ديگري که در جلسه روساي کميسيون‌هاي تخصصي مجلس بررسي شد، پيشنهاد نشست مشترک روساي کميسيون‌هاي تخصصي مجلس با رئيس جمهور و تيم اقتصادي دولت بود.
پورابراهيمي با اشاره به شرايط اقتصادي که در کشور شاهد هستيم، ادامه داد: عليرغم اينکه مجلس در طول چند ماه اخير با استفاده از ابزارهاي مرتبط با عمليات اجرائي و نظارتي، پيگير موضوعات بوده، به نظر مي‌رسد که شرايط اقتصادي ايجاب مي‌کند که شرايط جديدي به دولت گوشزد شود.
نماينده مردم کرمان در مجلس شوراي اسلامي گفت: مقرر شد که به زودي نشست مشترک با تيم اقتصادي دولت، معاون اول رئيس جمهور و آقاي روحاني با حضور روساي کميسيون تخصصي مجلس برگزار شود.
وي افزود: هدف از اين نشست بررسي آخرين اقدامات دولت در محورهاي مختلف به ويژه مسائل ارزي است که طبيعتا انتظار اين است که دولت و بانک مرکزي اقدامات فعال‌تري نسبت به شرايط موجود داشته باشند.
پورابراهيمي ادامه داد: اعتقاد داريم که شرايط اقتصادي کشور عليرغم همه مسائلي که در داخل و خارج از کشور مطرح مي‌شود، قابل مديريت است، روساي کميسيون‌هاي تخصصي مجلس معتقدند که مسائل مختلف بيان شده و راهکارهاي اجرائي براي دولت در نظر گرفته شود.
رئيس کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه بارها مجلس اعلام کرده که همکاري کامل با دولت دارد تا قوه مجريه بتواند بر مسائل اقتصادي فائق آيد، گفت: مجموع اين اقدامات پيگيري مي‌شود تا به هدف برسيم.
خبر در لحظه
مجریان انتخابات باید امانت‌دار رأی مردم باشند
«قانون مجازات اسلامی» و « قانون آئین دادرسی کیفری» دارای ابهام و مشکل است
پیدا شدن جسد مرد غرق شده در سد خاکی دورود
پیشنهاد روسیه به ایران برای خرید پدافند دفاعی اس-۴۰۰
کاخ سفید پیام محکمی با سرنگونی پهپاد آمریکایی دریافت کرد
فوتبال جهان| ابراز تمایل آندره شورله به بازی در لیگ برتر روسیه
برگزاری مسابقات انتخابی کاتای تیمی مردان به 8 تیر موکول شد
فوتبال جهان| ساری: مایلم به رونالدو برای ثبت رکوردهای دیگر کمک کنم/ نمی‌خواستم مستقیماً از ناپولی به تیم ایتالیایی دیگری بروم
نخست‌وزیر هند نامه همتای پاکستانی خود را پاسخ داد
قطعات لوازم خانگی در راه ایران/ لوازم خانگی دومین صنعت اشتغالزای کشور
لیندسی گراهام: شک ندارم خاشقجی به دستور محمد بن سلمان کشته شد ­
طراحان کودتا در ترکیه به ۱۴۱ بار حبس ابد محکوم شدند
پرونده ۳۰۰ صفحه ای زمین های هفت سنگان در تهران رسیدگی می شود
خطا کنید پایان کار را جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه رقم خواهد زد
اردوغان: اجازه فراموش‌شدن تراژدی «محمد مُرسی» را نخواهیم داد
کمیسر عالی حقوق‌بشر سازمان‌ملل به ونزوئلا سفر کرد/ واکنش «مادورو»
ناموفق بودن دانشگاه تهران به عنوان یک دانشگاه متجدد در تولید علم
عراق|دیدار وزیر تجارت ترکیه با برهم صالح
فروش سلاح به عربستان در تضاد با قانون قرار دارد
مازندران به نگین سبز کشور مشهور است