ورود / ثبت نام
نسخه اندرویدنسخه اندروید
صفحه اصلی
اخبار برگزیده
سیاسی
اقتصادی
ورزشی
بین الملل
فرهنگ و هنر
اجتماعی
گردشگری
دانش و فناوری
اخبار ویدیویی
اخبار تصویری
نشست رؤساي کميسيون‌ها در خصوص FATF

نشست رؤساي کميسيون‌ها در خصوص FATF

خبرگزاری آریا
خبرگزاري آريا- رئيس کميسيون اقتصادي مجلس گفت: نشست مشترک روساي کميسيون‌ها در خصوص FATF با حضور مسئولان مربوطه در کميسيون امنيت ملي برگزار مي‌شود.
سیاسی
شناسه خبر : 20180925123244799
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲:۴۰
۱۷
خبرگزاري آريا- رئيس کميسيون اقتصادي مجلس گفت: نشست مشترک روساي کميسيون‌ها در خصوص FATF با حضور مسئولان مربوطه در کميسيون امنيت ملي برگزار مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري آريا، محمدرضا پور ابراهيمي در خصوص نشست امروز روساي کميسيون‌هاي مجلس، اظهار داشت: در نشست امروز روساي کميسيون هاي مجلس شوراي اسلامي، آقاي فلاحت پيشه رئيس کميسيون‌ امنيت ملي و سياست خارجي مجلس و آقاي کوليوند رئيس کميسيون شوراها و امورداخلي کشور گزارشي از وضعيت اقدام تروريستي در اهواز بيان کردند و توضيحات مرتبط با اين بحث جهت اطلاع نمايندگان ارائه شد.
رئيس کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه همکاري اعضاي کميسيون‌ها براي برگزاري مباحث تخصصي در خصوص FATF نيز در اين جلسه مطرح شد، بيان کرد: به پيشنهاد رئيس کميسيون امنيت ملي مجلس، مقرر شد تا جلسه مشترک روساي کميسيون‌هاي تخصصي مجلس با حضور نمايندگان دستگاه‌هاي دولتي و ساير مجموعه‌هاي غير دولتي برگزار شود تا ابعاد مرتبط با FATF مورد بررسي قرار گيرد، به زودي اين نشست برگزار مي شود.
وي افزود: موضوع ديگري که در جلسه روساي کميسيون‌هاي تخصصي مجلس بررسي شد، پيشنهاد نشست مشترک روساي کميسيون‌هاي تخصصي مجلس با رئيس جمهور و تيم اقتصادي دولت بود.
پورابراهيمي با اشاره به شرايط اقتصادي که در کشور شاهد هستيم، ادامه داد: عليرغم اينکه مجلس در طول چند ماه اخير با استفاده از ابزارهاي مرتبط با عمليات اجرائي و نظارتي، پيگير موضوعات بوده، به نظر مي‌رسد که شرايط اقتصادي ايجاب مي‌کند که شرايط جديدي به دولت گوشزد شود.
نماينده مردم کرمان در مجلس شوراي اسلامي گفت: مقرر شد که به زودي نشست مشترک با تيم اقتصادي دولت، معاون اول رئيس جمهور و آقاي روحاني با حضور روساي کميسيون تخصصي مجلس برگزار شود.
وي افزود: هدف از اين نشست بررسي آخرين اقدامات دولت در محورهاي مختلف به ويژه مسائل ارزي است که طبيعتا انتظار اين است که دولت و بانک مرکزي اقدامات فعال‌تري نسبت به شرايط موجود داشته باشند.
پورابراهيمي ادامه داد: اعتقاد داريم که شرايط اقتصادي کشور عليرغم همه مسائلي که در داخل و خارج از کشور مطرح مي‌شود، قابل مديريت است، روساي کميسيون‌هاي تخصصي مجلس معتقدند که مسائل مختلف بيان شده و راهکارهاي اجرائي براي دولت در نظر گرفته شود.
رئيس کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه بارها مجلس اعلام کرده که همکاري کامل با دولت دارد تا قوه مجريه بتواند بر مسائل اقتصادي فائق آيد، گفت: مجموع اين اقدامات پيگيري مي‌شود تا به هدف برسيم.
خبر در لحظه
فرکی: امیدوارم بازی قابل قبول‌تری ارائه دهیم
بازی دوستانه تیم ملی فوتبال قطر با برزیل
سردار سلیمانی: انتقام خون شهدای سیستان و بلوچستان را می‌گیریم+فیلم
روح‌پرور: رقابت‌های بین‌المللی سوپر ساباکی با حضور 12 کشور خارجی در ماکو برگزار خواهد شد
لیگ برتر فوتسال| صعود گیتی‌پسند و مس سونگون به فینال
فوتبال جهان| ناپولی به دنبال پدیده ایسلندی در مسکو
شهرداری تهران|‌تخفیف 50 درصدی به ساکنان محدوده طرح ترافیک و زوج‌وفرد
درباره مخالفان FATF شائبه خیانت وجود دارد
گردش مالی نمایشگاهی کشور به 2500 میلیارد تومان رسید
تلاش AFC برای محافظت از حقوق پخش‌کنندگان رسانه‌ای به دنبال سرقت عربستانی‌ها
دلیل تکراری گرانی طلا و سکه
تلاش برای اخاذی میلیاردی از پزشک،‌ 8 سال پس از جراحی
پیشنهاد اضافه شدن 4 رشته ورزشی به المپیک 2024/ زنگ‌خطر برای کاراته، اسکواش و شطرنج
المقداد: بازپس گیری جولان حق سوریه است
کارت بازی هافبک ژاپنی فولاد صادر شد
نمایشگاه بین‌المللی جایگاه‌داران سوخت و صنایع وابسته افتتاح شد
هدف از استیضاح روحانی چیست؟
دقیقه‌ای ۶ میلیون هزینه جلسات شورای شهر تهران!
تغییر نبض سه بازار داخلی
چه زمانی باید پزشکِ هم‌جنس، بیمار را معاینه کند؟